Dorota Szelągowska ma koronawirusa!

Prezenterka Dorota Szelągowska ma pozytywny wynik testu na wirusa SARS-CoV-2. Informacje przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak zaznacza, stosowała się do wszystkich zaleceń. 

Fot. Kraków w Pigułce

Prezenterka podzieliła się informacją o zakażeniu za pośrednictwem Instragrama. Zamieściła również zdjęcie swojej ręki z tatuażem, na którym widnieje korona. Jak zaznacza, stosowała się do wszystkich zaleceń, a wirus SARS-CoV-2 dopadł ją we własnym domu.

„W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu.”

-napisała. Szelągowska cieszy się z faktu, że spędzała ostatni czas w domu więc prawdopodobnie nikogo innego nie zakaziła. Zaapelowała do swoich fanów o odpowiedzialność.

Dorota Szelągowska jest prezenterką i gospodynią programów, w których przeprowadza spektakularne remonty mieszkań i domów. Prowadzi między innymi „Totalne remonty Szelągowskiej” , „Dorota Was urządzi” czy „Domowe rewolucje”

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE