Fala hejtu pod wpisem Zbigniewa Bońka o koronawirusie. Poszło m.in. o restrykcje

Wczoraj Polskę obiegła informacja, że Zbigniew Boniek zakażony jest koronawirusem. Na Twitterze poinformował o swoim stanie zdrowia. Pod jego adresem wylała się fala negatywnych komentarzy. 

fot. Wikipedia/ By Roger Gor – IMG_2906.JPG, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=39504527

Wczoraj Zbigniew Boniek poinformował o pozytywnym wyniku testu na COVID-19. Przekazał też w mediach społecznościowym o swoim stanie zdrowia.

„Czuję się dobrze, i mam nadzieję, że szybko zobaczymy się na stadionach. Dbajcie o siebie, zdrowie jest jedno.”

-napisał. Wiele osób życzyło mu szybkiego powrotu do zdrowia. Jednak wpis wywołał również złośliwe komentarze pod adresem prezesa PZPN. Komentujący zarzucali mu niestosowanie się do obostrzeń, m. in. przez niepoprawne noszenie maseczki czy brak zachowania dystansu podczas meczów. Inni wykazywali brak wiary w zakażenie Zbigniewa Bońka. „Ile ci zapłacili za powielanie tych kłamstw?” czy „Od września nie słyszałem, żeby żadna znana osoba w Polsce chorowała na grypę, teraz wszyscy na Covid.” pisali oburzeni internauci.

Nie jest to pierwszy przypadek zakażenia w środowisku piłkarskim. Co chwilę słychać o potwierdzonym pozytywnym wyniku wśród piłkarzy polskich klubów. Zakażony koronawirusem był również Jerzy Brzęczek.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE