Luksusowy hotel przy Rynku Głównym udostępni pokoje za… 1 zł

Na niecodzienną akcję zdecydował się luksusowy hotel w ścisłym centrum Krakowa. Na okres zimowy schronienie znajdą tam bezdomni. Miesięczny koszt wynajętego pokoju w Pergamin Old Town Apartments to 1 zł. 

fot. Pergamin Old Town Apartments

„W związku z brakiem możliwości działalności hotelowej z uwagi na pandemię dysponując wolnymi pokojami ogłaszamy akcję charytatywną: „Dach nad głową za 1 zł”.

Akcja polegać będzie na tym, że w okresie do 15.11.2020 r. będziemy przyjmować zgłoszenia osób zainteresowanych pobytem w okresie zimowym od grudnia 2020 r. do marca 2021 r. w naszym obiekcie przy ul. Św. Gertrudy 10 w Krakowie przy czym skierowana jest wyłącznie dla osób bezdomnych i potrzebujących, przy czym zastrzegamy, że będziemy powyższe weryfikować i zastrzegamy sobie prawo dowolnego wyboru osób którym zostaną udostępnione pokoje, jak również prawo odwołania akcji w każdym czasie. Pokoje będą udostępnione za 1 zł miesięcznie. Warunkiem będzie również odpowiednie zachowanie w obiekcie – weryfikacja cotygodniowa, osoby nie przestrzegające regulaminu utracą prawo pobytu.

Jeżeli znacie takie osoby proszę przesyłajcie nam informacje wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji akcji oraz dokumenty, które umożliwią nam weryfikacje. O tym kogo wybraliśmy poinformujemy do 20.11.2020 r.

Musimy sobie pomagać w tych trudnych czasach i dysponując miejscami chcemy pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują!
Udostępnicie? Macie jakieś osoby potrzebujące? Dawać, dawać” – czytamy w ogłoszeniu hotelu.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE