Jeden z najpopularniejszych pisarzy młodego pokolenia ma COVID-19! Zaapelował do strakujących

Jakub Żulczyk zaraził się koronawirusem. O chorobie poinformował w mediach społecznościowych. Zachęcił też do dzisiejszych protestów.

Fot. Kraków w Pigułce

Pisarz i scenarzysta Jakub Żulczyk bardzo mocno udzielał się w mediach społecznościowych po decyzji TK w sprawie aborcji. Przez ostatni tydzień równie aktywnie brał udział w strajkach.

Wczoraj wieczorem poinformował, że potwierdzono u niego pozytywny wynik testu na koronawirusa. Jak zapewnił, nie zaraził się podczas manifestacji. Wyraził swoje ubolewanie, że na dzisiejszym strajku nie będzie mógł się pojawić. Zaapelował natomiast do wszystkich, którzy na niego idą, aby pamiętali o maseczkach.

Pisarz czuje się w miarę dobrze, a chorobę porównuje do lekkiej grypy.  W dalszej części swojego wpisu na Instagramie nie przebierał w słowach w kierunku polskich polityków.

„Polska to nasz kraj, nie Kaczyńskiego, Jędraszewskiego, Bosaka, i tego je**** przygłupa z Pruszkowa, co handluje cegłówkami, a którego nazwiska nawet nie chce mi się sprawdzać.  Stay safe. Je**** kler i je**** PiS.”

-dodał na koniec swojego wpisu.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE