Poszukiwany personel medyczny do pracy w szpitalach tymczasowych

W Małopolsce powstaje coraz więcej szpitali w których cyklicznie będzie przybywać łóżek i sprzętu. Problem jednak wciąż tkwi w personelu medycznym. Marszałek wraz z wojewodą apelują o zgłaszanie się do pracy wszystkich, którzy posiadają uprawnienia medyczne. 

fot. Pixabay

Marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski wraz z wojewodą małopolskim Łukaszem Kmitą apelują o zgłaszanie się do pracy personelu medycznego oraz wolontariuszy z uprawnieniami medycznymi.

Szczególne potrzebni są lekarze, pielęgniarki, ,ratownicy oraz opiekunowie medyczni. Zapotrzebowanie jest również na salowe, pracowników obsługi technicznej oraz techników elektrokardiologii.

Jak informuje Radio Kraków w Krakowie powstaną cztery szpitale tymczasowe, utworzony już w Centrum Urazowym Medycyny Ratunkowej i Katastrof przy ul. Botanicznej, w hali EXPO Kraków, w małej hali Tauron Areny i w hali Cracovii przy al. Focha.

Zgłaszać można się za pomocą maila na adres [email protected] lub telefonicznie pod numerem 12 210 22 19 w godz. 7.30 – 18.00

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE