Znana marka obuwia wprowadza błyskawiczne dostawy! Buty jeszcze tego samego dnia pojawią się w domu klienta!

Od dziś pojawiły się dodatkowe obostrzenia między innymi w galeriach handlowych. Zamknięte będą sklepy odzieżowe i obuwnicze. Jednak jedna z marek ma pomysł jak zredukować straty w czasie pandemii. Wprowadza więc nową usługę. 


Od dziś nie zrobimy już zakupów stacjonarnie w sklepach z odzieżą i obuwiem.

Jednak pomysłowość firm nie zna granic, by poradzić sobie z trudnym czasem spowodowanym pandemią koronawirusa. W związku z tym CCC postanowiło wprowadzić nową usługę, dzięki której dostawa pojawi się jeszcze tego samego dnia w domu klienta.

Firma CCC wpadła na pomysł, aby swoje straty związane z zamknięciem placówek stacjonarnych ograniczyć do minimum. Dlatego jeszcze w tym miesiącu ma zostać wprowadzona nowa usługa. Polegać ona będzie na błyskawicznej dostawie, jeszcze tego samego dnia. Kurier po otrzymaniu powiadomienia na swoim smartfonie będzie mógł odebrać buty i dostarczyć je do klienta w ciągu godziny od złożenia zamówienia.

Usługa ma być dostępna początkowo jedynie  w Warszawie, ale docelowo ma zostać wprowadzona we wszystkich większych aglomeracjach miejskich.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]