Znany aktor zakażony koronawirusem! Opublikował apel

Aktor Artur Barciś przekazał informację, że jest zakażony wirusem SARS-CoV-2. Zrobił to w nietypowy sposób- wyrecytował wiersz. Nagranie opublikował w mediach społecznościowych.

Fot. Kraków w Pigułce

Aktor znany najbardziej znany jest ze swojej roli Norka w serialu „Miodowe lata”. Grał też w takich produkcjach jak „Znachor”, „Ranczo” czy „Rozmowy kontrolowane”. Często udziela swojego głosu w dubbingach. Gra również w teatrze.

Wczoraj zamieścił w mediach społecznościowych film, za pomocą którego przekazał, że jest zakażony wirusem SARS-CoV-2. Zrobił to recytując wiersz.

„Myślisz, że cię to ominie, że ciebie to nie dotyczy. Nie ma go w twojej rodzinie, nie ma go w twojej okolicy. Nagle niespodziewanie czujesz, że coś się nie zgadza. Że nie smakuje śniadanie czy twoje ciało cię zdradza. Powoli, metodycznie, jak bardzo sprawny mechanizm. Wysyła swoje wytyczne, przejmując już twój organizm.”

-mówił w nagraniu Artur Barciś. Dalej przekazał jak w jego przypadku przebiega choroba i jakie ma objawy. Wśród nich wymienił kaszel, osłabienie, gorączkę, mdłości, ból mięśni i głowy.

Na koniec nagrania zaapelował do odbiorców, aby nie lekceważyli objawów koronawirusa i dbali o siebie. Zwrócił uwagę, że nie każde zakażenie przebiega bezobjawowo i nie powinno się na to liczyć tylko postępować odpowiedzialnie.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE