Ważna zmiana w porównaniu z zamknięciem z wiosny! Firma zabiera głos

Coraz więcej krajów wprowadza lockdown. Choć na razie w Polsce nie zamknięto wszystkiego i nie ograniczono wyjścia, część sklepów musiała wstrzymać działalność. W porównaniu z wiosną jest duża różnica.

Fot. Arkadiusz Ziolek/ East News

Listopad i grudzień to zawsze czas, kiedy klienci kupują prezenty. Zamknięcie sklepów na pewno wpłynie na dochody niektórych branż. W porównaniu z wiosną jest jednak duża różnica. Nie wszystkie sklepy w galeriach zostały zamknięte, a dodatkowo mamy święta, które uratować mogą handel online.

Głos w tej sprawie zabrał Michał Rakowski, członek zarządu i dyrektor finansowy Amica.

„W Polsce dotychczasowe informacje pokazują, że sklepy AGD będą zamknięte. Jesteśmy w kontakcie z dystrybutorami. Oni przygotowywali się do handlu online i do obsługi klientów. W Polsce lockdownowi nie podlegają usługi instalacji, co jest kluczowe dla sprzętu grzejnego; w II kw. były one zakazane. Teraz nie, więc dystrybutorzy nie spodziewają się tak dramatycznych spadków, jak w II kw. br.” – powiedział Rakowski podczas wideokonferencji. Dodał, ze firma nie przewiduje spadków zamówień i na ten moment nie występują.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]