Gęsty mgły w Krakowie. Co nas czeka w ciągu dnia?

Od dwóch dni gęsta mgła spowija Kraków i okolice. Widoczność zmniejszyła się nawet do 100 metrów. Czego możemy spodziewać się w poniedziałek i przez resztę tygodnia?

Fot. Shutterstock

Gęsta mgła utrudnia ruch na drogach Krakowa i okolic. Od dwóch dni od wieczora do poranka skraca się widoczność nawet do 100 metrów.

Mgła jednak nie będzie nam towarzyszyć przez cały dzień. Już przed południem nadejdą przejaśnienia i przez resztę dnia możemy się spodziewać słońca. Nadal będzie jednak chłodno. Temperatura wyniesie maksymalnie 7 st. C. Jakość powietrza w całym Krakowie jest umiarkowana.

Przez resztę tygodnia spodziewać się możemy sporego zachmurzenia z lekkimi przejaśnieniami. Niewielka poprawa czeka nas tuż przed weekendem. Będzie chłodno, maksymalnie do 10 st. C. ale bez opadów.

Neutralna sytuacja biometeorologiczna nie będzie miała większego wpływu na nasze samopoczucie. O to musimy już zadbać sami.

Dobrego poniedziałku!

 

 

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]