Podano przyczynę śmierci Karola Fijołka, uczestnika „Hell’s Kitchen”

3 listopada zmarł Karol Fijołek, uczestnik czwartej edycji „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”.  Jak przekazał członek rodziny, mężczyzna miał powikłania po przejściu COVID-19 i z tego powodu zmarł. 

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

31-latek zmarł 3 listopada 2020 roku. Nie było wiadomo jaka jest przyczyna śmierci młodego mężczyzny. Jak w mediach społecznościowych przekazał członek rodziny, Karol Fijołek chorował na wirusa SARS-CoV-2, który wywołał u niego zapalenie płuc. Dzień przed śmiercią źle się poczuł, wezwał karetkę i stracił przytomność. Nie udało się go już uratować.

Pogrzeb odbył się w sobotę, 7 listopada w Gozdowie.

Karol Fijołek był uczestnikiem 4 edycji „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Zmagał się od lat z cukrzycą. Zyskał bardzo dużą sympatię zarówno widzów, jak i pozostałych uczestników programu. Sylwia Biały i Marcin Wodziński pożegnali kolegę, zamieszczając wpisy w swoich mediach społecznościowych.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]