Edyta Górniak neguje istnieje pandemii. Na jej słowa zareagował chorujący na COVID-19 poseł !

Edyta Górniak napisała w mediach społecznościowych, że pandemia nie istnieje a w szpitalach leżą statyści filmowi. Jej słowa wzbudziły bardzo duże kontrowersje. Wśród osób, które odpowiedziały na jej komentarz jest poseł PiS, Jerzy Polaczek, który obecnie leży w szpitalu i leczy zakażenie. 

Fot. Shutterstock

Podczas jednej z ostatnich transmisji live na instagramie Edyta Górniak postanowiła zabrać głos w sprawie pandemii koronawirusa. Poruszyła między innymi temat maseczek, które uznała za zabieg rządów, który jest próbą kontroli i skłócenia ludzi. Dodała, że  w maseczkach wdychamy własne spaliny. Oprócz tego przekazała swoim fanom, że najlepszym sposobem walki z wirusami jest witamina C, witamina D i oregano.

Gwiazda poruszyła też temat szpitali, w których jej zdaniem przebywają jedynie statyści, a nie osoby faktycznie chore. I to wzbudziło największe kontrowersje. Zaczęli wypowiadać się lekarze i osoby chorujące na koronawirusa. Wśród nich  jest Jerzy Polaczek. Polityk od kilku dni zmaga się z zakażeniem w szpitalu.

 

-napisał poseł PiS na Twitterze, dodając swoje zdjęcie ze szpitalnego łóżka.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]