Pierwsza sieć fitness zbankrutowała. Złożyła wniosek o upadłość

Siłownie i kluby fitness są zamknięte i coraz bardziej odczuwają odcięcie od dochodów. Pierwsza sieć złożyła wniosek o upadłość.

Fot. Pexels

Zamknięcie siłowni i klubów fitness nastąpił już wiosną. Powtórne zamknięcie dla wielu z nich oznacza poważne problemy finansowe.

Tak właśnie stało się ze spółką Fitness World, która prowadziła 19 klubów w całej Polsce. Jeszcze 5 października otworzono nowy punkt. Działał tylko tydzień nim wprowadzono nowe obostrzenia.

Właściciel opublikował w mediach społecznościowych bardzo smutną informację.

Drodzy Klubowicze,
Chcielibyśmy poinformować, że utrzymująca się od dłuższego czasu, a ostatnio wzmagająca na sile pandemia, spowodowała ponowne zamknięcie siłowni, pozbawienie spółki głównego źródła przychodów, a w rezultacie możliwości regulowania swoich zobowiązań, przez co spółka stała się niewypłacalna.

W związku z tym właściciel Fitness World sp. z o.o. złożył wniosek o upadłość Fitness World sp. z o.o.

Nasze kluby zostają zamknięte na stałe. Zaprzestaliśmy pobierania opłat z kart kredytowych. Przedpłacone, a niewykorzystane opłaty zostaną rozliczone w ramach procedury upadłościowej.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt na adres skrzynki elektronicznej: [email protected] Jak tylko będzie to możliwe, odpowiemy na wszystkie pytania.

Dziękujemy za Waszą energię, uśmiechy w klubach i współpracę w ostatnich latach.

Z poważaniem
Fitness World

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE