Reprezentacja Ukrainy zakażona COVID-19! Kilka dni temu grali mecz w Polsce!

W środę miał miejsce mecz reprezentacji Polski z reprezentacją Ukrainy. Ale już dwa dni później potwierdzono, że piłkarze i członek sztabu są zakażeni wirusem SARS-CoV-2. Co to oznacza dla naszych piłkarzy?

W środę w Chorzowie miał miejsce mecz reprezentacji Polski z reprezentacją Ukrainy, podczas którego Polacy wygrali 2:0. Po powrocie do Lipska piłkarze Ukrainy mieli wykonane testy na wirusa SARS-CoV-2. Jak się okazało, czterech piłkarzy reprezentacji Ukrainy oraz jeden członek sztabu mieli pozytywne wyniki testów.

Obecnie zakażeni piłkarze przebywają w izolacji w hotelu. Są to Andrij Jarmołenko, Wiktor Kowalenko, Serhij Sydorczuk oraz Wiktor Cyhankow. Mieli jednak kontakt z pozostałymi graczami, a także z naszą reprezentacją. Dlatego pojawia się pytanie, czy już dwa dni wcześniej byli zakażeni?

Nie wiadomo w związku z tym czy odbędą się następne spotkania. Według przepisów UEFA jeśli zespół składać się będzie z 12 piłkarzy i bramkarza, mecz może zostać rozegrany. Jednak decydujące zdanie będzie miał sanepid.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]