Detektyw Rutkowski miał koronawirusa! Opublikował film, w którym opowiedział o zakażeniu!

Detektyw Krzysztof Rutkowski przyznał, że był zakażony wirusem SARS-CoV-2. W opublikowanym filmie opowiedział o przebiegu choroby i trudnym czasie izolacji.

Fot. Krzysztof Kaniewski/REPORTER

Krzysztof Rutkowski zamieścił film na YouTubie, w którym wyjaśnił, że w ostatnim czasie przechodził koronawirusa. Jak zaznaczył, kiedy tylko zaczął się gorzej czuć, kazał żonie i dziecku odizolować się od niego. Następnego dnia poszedł zrobić badania. Wynik okazał się być pozytywny.

Detektyw przyznał, że najtrudniej było mu przetrwać rozłąkę z synem. Przyznał, że pękało mu serce kiedy widywał go jedynie z domu przez okno.

„(…) płakało zza okna samochodu, gdy pokazywałem się w oknie i machałem juniorowi. On nie dopuszczał w ogóle do tego, że ja mogę mieć COVID-19. Kłócił się ze swoimi kolegami i mówił, że tata nie jest chory na koronawirusa, po prostu tata jest przeziębiony.Bardzo chciał się do mnie przytulić.”

Mężczyzna dodał, że wraca już do zdrowia. Zadeklarował także, że od razu jak będzie taka możliwość, zgłosi się aby oddać osocze, które pomoże innym chorym w walce z wirusem SARS-CoV-2.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE