Koronawirus pojawił się już we wrześniu 2019? Niepokojące doniesienia naukowców

Włoscy naukowcy uważają, że koronawirus krążył w ich kraju znacznie wcześniej niż początkowo przypuszczano. Miałby pojawić się we Włoszech już we wrześniu 2020 roku!

Fot. Shutterstock

Naukowcy z Instytutu Onkologicznego w Mediolanie i uniwersytetu w Sienie przeprowadzili badania, z których wynika, że wirus SARS-CoV-2 pojawił się we Włoszech znacznie wcześniej. Eksperci przeanalizowali rezultaty badań osób chorych na raka płuc. Wyniki są zaskakujące!
Ustalenia przedstawiono na łamach czasopisma „Tumori Journal”, który poświęcony jest tematom związanym z leczeniem nowotworów. Badania przeprowadzono na 959 pacjentach chorych na raka płuc, pomiędzy wrześniem 2019 a marcem 2020. Okazuje się, że aż u 11% z nich stwierdzono przeciwciała nowego koronawirusa, czyli przeszli już zakażenie COVID-19. Najwięcej przypadków, bo ponad 50% potwierdzonych zostało w Lombardii.
Cały świat wciąż walczy z wirusem SARS-CoV-2. Chorych na koronawirusa jest już prawie 55 milionów osób. W Polsce liczba ta wynosi ponad 750 tysięcy, z czego zmarło prawie 11 tysięcy. Dzisiejsza liczba nowych przypadków w kraju wyniosła 20 816. Jak zapewniają naukowcy i rząd, światełkiem w tunelu jest szczepionka, która ma wkrótce zostać przekazana do użytku.
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]