Sylwester z TVN i Polsat odwołany. Co pojawi się na antenie?

Dwie największe stacje komercyjne w Polsce przekazały, że nie planują organizacji koncertów sylwestrowych w tym roku. Wszystko z powodu nieustającej pandemii COVID-19. Wiadomo jak będą wyglądać ramówki tego dnia. 

Fot. Pixabay

Wiadomo, że z okazji sylwestra 2020/2021 TVN i Polsat odwołali imprezy plenerowe, które były organizowane od lat. Wiele osób chętnie brało udział w koncercie, zarówno w miejscach ich odbywania się, jak i przed telewizorami.

Wiadomo już jak będzie wyglądać ramówka TVN 31 grudnia. Od 20:00 obejrzeć będzie można największe hity kinowe. Na początek zobaczymy polskie filmy, takie jak „Nigdy w życiu!” i „Pieniądze to nie wszystko”, następnie „American Pie II”. Na koniec puszczony zostanie „Świadek koronny”. Jak natomiast będzie wyglądał sylwester na Polsacie? Prezes Telewizji Polsat, Stanisław Janowski, w rozmowie z Wirtualnemedia.pl przekazał, że wciąż trwają rozmowy dotyczące ich ramówki. Telewizja nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji. Pewne jest, że sylwester na Śląski nie odbędzie się. Planowane jest natomiast zorganizowanie treści rozrywkowych, lecz w zupełnie innej formule.

Telewizja Polska wciąż nie podjęła również decyzji o tym czy ich Sylwester z Dwójką się odbędzie. Nie ma także informacji o ewentualnej alternatywnej ramówce. Jeszcze jakiś czas temu rozważany był sylwester na Stadionie Narodowym, z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa, ale ze względu na przekształcenie stadionu w szpital, wiadomo, że to się nie stanie.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE