Uwaga! Po Krakowie grasuje zboczeniec!

Jeszcze we wrześniu ostrzegaliśmy przed jegomościem obnażającym się na przystankach. Teraz w samym centrum pojawił się następny oferujący striptiz w zamian za nocleg. Mężczyzna wygląda na niebezpiecznego. 

Fot. Shutterstock

Ostrzeżenie otrzymaliśmy od naszych czytelniczek. Ostrzegają, że po mieście w okolicach ścisłego centrum mężczyzna ok. 40-tki zaczepia dziewczyny. Jest dość nachalny.

Po starym mieście krąży nieciekawy typ, przedstawia się jako Rafał, zaczepia młode dziewczyny, pyta o tani nocleg w okolicy, zaprasza na kawę, potem natarczywie prosi o numer telefonu, pyta o miejsce zamieszkania, oferuje striptiz w zamian za przenocowanie go, prawi komplementy i rzuca zboczonymi podtekstami. Potrafi iść za dziewczyną i dalej naciskać – pisze jedna z naszych czytelniczek.

Mężczyzna ok. 40 lat ubrany był w czarną kurtkę i granatowy sweter. Na ramieniu przewieszoną miał sportową torbę. Jest szczupły,  niskiego wzrostu. Ma ciemne włosy i oczy.

Czytelniczki widziały go głównie w okolicy centrum.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]