Kryzys w firmach kurierskich? Wręcz przeciwnie! Wzrost zatrudnienia!

Podczas gdy mnóstwo branż przeżywa prawdziwy kryzys, firmy kurierskie zacierają ręce. Przyda się zresztą więcej rąk do pracy bo właśnie zaczyna się najbardziej gorący okres. W tym roku okaże się jeszcze bardziej pracowity niż w poprzednich latach.

Okres przedświąteczny zawsze był najgorętszy dla firm kurierskich. Polacy coraz częściej wybierają zakupy przez internet.

Zamiast poszukiwań w galeriach handlowych, Polacy chętniej przeszukują strony sklepów internetowych siedząc w wygodnym fotelu. Bardzo często trafiają dzięki temu na konkurencyjne ceny i większy wybór a zakupy dostarczane są pod drzwi.

Sytuacja pandemiczna sprawiła, że zakupy przez internet  stały się nie tylko przywilejem ale wręcz przymusem. To sprawiło z kolei, że kurierzy ledwo nadążają z dostarczaniem przesyłek a to i tak nie jest jeszcze zakupowy bum.

Już teraz firmy kurierskie ogłaszają zapotrzebowanie na nowych pracowników i przewidują wzrost zatrudnienia nawet o 30 procent. Podczas gdy inne branże ledwo zipią, akurat w tej zapotrzebowanie na pracowników jest ogromne.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]