Bronisław Komorowski w szpitalu! Jego stan się pogorszył!

Niedawno pisaliśmy, że Bronisław Komorowski ma  koronawirusa. Jego stan w ostatnich dniach pogorszył się i został zabrany do szpitala w Sejnach. Teraz został przewieziony do placówki w Warszawie. 

Fot. Kraków w Pigułce

Bronisław Komorowski ze względu na pogarszający się stan zdrowia, w związku z zakażeniem koronawirusem, został zabrany do szpitala w Sejnach. Tam wykonano badania diagnostyczne. Po konsultacjach z resortem zdrowia, został on przewieziony karetką do szpitala w Warszawie.

W rozmowie przekazanej PAP, dyrektor biura byłego prezydenta zapewniła, że stan Bronisława Komorowskiego jest stabilny. Prezydent będzie od tej pory po prostu leczony w Warszawie, w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym.

Były prezydent od miesięcy przebywał w domuw Budzie Ruskiej. Tam się zaraził wirusem SARS-CoV-2, chociaż jak sam przyznał, nie wie w jaki sposób. Ostrzegał wtedy przed COVID-19, który może trafić na każdego, czasem zupełnie przypadkiem.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]