Były poseł trafił do szpitala po zakażeniu COVID-19! Jeszcze kilka tygodni temu pisał, że epidemia nie istnieje!

Janusz Sanocki ma pozytywny testu na wirusa SARS-CoV-2. Były poseł trafił do szpitala z powodu powikłań związanych z zakażeniem. Jeszcze w październiku podkreślał, że koronawirus nie istnieje.

Fot. Shutterstock

Były poseł i burmistrz Nysy, Janusz Sanocki jest zakażony wirusem SARS-CoV-2. Jego stan jest ciężki, ma zapalenie płuc i obecnie leży w szpitalu. Informację przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Dopadł mnie covid i z ciężkim zapaleniem płuc leżę w szpitalu w Opolu. zostałem przyjęty w czwartek, trzy dni czekałem nawynik testów. Podtrzymuję wszystkie moje krytyczne uwagi na temat wariackiej i robionej na pokaz rzekomej „walki” z covidem trzymajcie kciuki, żeby mnie nie pożarło.”

-napisał na Facebooku. Janusz Sanocki jest znany ze sceptycznego podejścia do pandemii. Deklaruje się jako antycovidowiec. Jeszcze kilka tygodni temu pisał, że nie ma żadnej epidemii i to wszystko jest jedynie fikcją wymyśloną przez rząd, który chce wykończyć obywateli.

Poseł Sanocki niedawno też złożył pozew w sądzie przeciwko premierowi Mateuszowi Morawieckiemu i skarbowy państwa, w którym domagał się sądowego zakazania wszystkim pracownikom administracji publicznej stosowania przepisy z rozporządzenia rządu. Chodziło dokładnie o obowiązek zakrywania ust i nosa.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE