Bronisław Komorowski z powodu COVID-19 w szpitalu. Są nowe informacje!

Bronisław Komorowski z powodu gorszego stanu zdrowia związanego z zakażeniem COVID-19, trafił do szpitala. Wczoraj został przetransportowany do placówki w Warszawie. Szefowa biura byłego prezydenta przekazała jak się on czuje.

By Platforma Obywatelska RP from Polska – Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej RP, Warszawa (6.02.2015), CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=40442844

W rozmowie z Wirtualną Polską, Anna Kulikowska, która jest szefową biura byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, przekazała, że czuje się on dobrze i jest pod opieką specjalistów. Wczoraj został przewieziony do szpitala zakaźnego przy ulicy Wolskiej w Warszawie ze względów bezpieczeństwa. Tłumaczy, że gdyby jego stan uległ pogorszeniu, w stolicy lekarze zapewnią mu kompleksową opiekę.

Bronisław Komorowski pozytywny wynik testu na COVID-19 otrzymał 11 listopada. Miał lekki objawy grypowe.  Kilka dni później z powodu pogarszającego się stanu zdrowia trafił do szpitala w Sejnach, w pobliżu swojego domu. Decyzja o przewiezieniu byłego prezydenta Polski do Warszawy zapadła w ministerstwie zdrowia.

Nie wiadomo gdzie zaraził się Bronisław Komorowski. Jak wcześniej podkreślał, przebywał jedynie w domu. Zaapelował wtedy również o ostrożność i zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]