Od poniedziałku utrudnienia na ulicach. Codziennie inne

W dzisiaj zaczyna się remont ul. Stella-Sawickiego. Oznacza to, jak zwykle przy remontach dróg, utrudnienia i zmianę organizacji ruchu. Tym razem codziennie będzie to inna organizacja i inne utrudnienia. Kierowcy muszą przygotować na codzienne niespodzianki. 

fot. ZDMK

Najprościej byłoby zamknąć całą ul. Stella-Sawickiego na dwa tygodnie, wyremontować i z powrotem otworzyć. Warunki pogodowe pozwalają jeszcze na sprawne przeprowadzenie takich prac.

Drogowcy jednak nie chcą wprowadzać takiego rozwiązania bo to oznaczałoby jeszcze większe utrudnienia i blokady w Czyżynach. Prace zatem będą odbywać się etapami. Kierowcy jednak muszą przygotować się na codzienną zmianę organizacji ruchu.

Przypominamy, że w poniedziałek nie wjedziemy w ul. Stella-Sawickiego z Alei Jana Pawła II oraz z Nowohuckiej. Objazd poprowadzi ul. Medweckiego i rondo Lewandowskiej.

Szczegóły prac w kolejnych dniach można śledzić na stronie Zarządu Dróg Miasta Krakowa. O ile pogoda nie zepsuje planu, 28 listopada powrócimy już do normalnej organizacji ruchu na Czyżynach.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE