Piosenkarka przeszła COVID-19! Opowiedziała o swoich doświadczeniach!

Piosenkarka Ewa Farna poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że przeszła już zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Przekazała, że nawet podczas choroby znalazła pozytywy całej sytuacji.

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

Ewa Farna opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z informacją, że jest już po zakażeniu COVID-19. Przekazała, że znalazła jeden pozytywny aspekt choroby, a mianowicie przewijanie dziecka. Jak się można domyślić, jednym z objawów zakażenia koronawirusem musiała być u piosenkarki utrata węchu.

Artystka wybrała się na wycieczkę do Pragi, która jak podkreśliła, jest zupełnie pusta. Nie ma ogromnej ilości turystów jak miało to zawsze miejsce. Zaapelowała też, aby odpowiedzialnie podchodzić do świąt Bożego Narodzenia, które zbliżają się wielkimi krokami.

 

#HappinessOnlyRealWhenShared
🐘👨‍👩‍👦
Zvlastni projit se Prahou a videt liduprazdny, sedy, smutny, zavreny mista, ktere…

Opublikowany przez Ewa Farna Sobota, 21 listopada 2020

Post Ewy Farnej wzbudził duże zainteresowanie internautów. Wśród komentarzy było wiele słów wsparcia i życzeń dotyczących zdrowia. Cześć osób podzieliła się z nią informacją, że też są po zakażeniu.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]