Znany polski piłkarz ma koronawirusa!

Polski piłkarz Grzegorz Krychowiak ma pozytywny wynik testu na COVID-19. Występujący w rosyjskim zespole zawodnik nie zagra w najbliższych meczach Ligii Mistrzów. 

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

U Grzegorza Krychowiaka potwierdzono pozytywny wynik testu na wirusa SARS-CoV-2. Jako pierwszy  informację przekazał rosyjski magazyn „Sport Inside”. Zakażenie potwierdzono również u kilku innych zawodników grających w drużynie Lokomotiw Moskwa, gdzie obecnie również występuje Krychowiak.
Piłkarz został skierowany na kwarantannę i nie zagra w najbliższym meczu Ligi Mistrzów, tak ważnym dla rosyjskiego zespołu. Grzegorz Krychowiak jest uważany za jednego z liderów klubu. Wśród zakażonych COVID-19 jest również Mirańczyk i Kulikow, a także lekarze i pracownicy drużyny.
Grzegorz Krychowiak jest również reprezentantem Polski w piłce nożnej. To kolejny przypadek zakażenia wśród reprezentacji. Wcześniej z koronawirusem zmagali się między  innymi Sebastian Szymański czy Bartosz Bereszyński. W klubie Lokomotiw Moskwa Krychowiak gra od 2019 roku.
Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE