Jacek Kurski zabrał głos w sprawie „Sylwestra marzeń” !

W tym roku zupełnie inaczej będą wyglądać imprezy sylwestrowe. Stacje TVN i Polsat już zapowiedziały, że w tym roku odwołują wszystkie plany. Telewizja Polska jednak nie planuje rezygnować z zabawy!

Fot. Pixabay

Od marca cały świat zmaga się z pandemią koronawirusa. Zdecydowanie pokrzyżował on większości z nas plany.  Inaczej będzie też w tym roku wyglądać Sylwester. Ze względów bezpieczeństwa odwoływane są imprezy plenerowe organizowane przez największe stacje telewizyjne w Polsce. Telewizja TVN i Polsat już zapowiedziała zmiany. Jak się jednak okazało, TVP wcale nie zamierza rezygnować ze swojej oferty.

W rozmowie z Jastrząb Post Jacek Kurski obiecał, że w tym roku Telewizja Polska zdominuje sylwestrową noc. Nic dziwnego, skoro inna stacja nie podjęła się tego ryzyka. Kiedy TVN proponuje wieczór filmowy, a Polsat blok programów rozrywkowych, TVP zapowiada najlepsze show w kraju. Prezes TVP w rozmowie z portalem przekazał, że już wszystkich serdecznie zaprasza, bo „będzie to zdecydowanie Sylwester marzeń”.

Nie jest jeszcze znana lokalizacja imprezy. Początkowo miał on się odbywać na Stadionie Narodowym, ale ze względu na przekształcenie go w szpital tymczasowy, jest to zwyczajnie niemożliwe. Szczegóły mają zostać podane w ciągu kilku najbliższych dni.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE