Popularna youtuberka znów zakażona koronawirusem! Tym razem znosi go dużo gorzej!

Ewa Grzelakowska-Kostoglu, znana jako Red Lipstick Monster ogłosiła, że po raz drugi przechodzi zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Przekazała jak się teraz czuje. Okazuje się, że objawy są bardziej dokuczliwe niż za pierwszym razem. 

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

Wczoraj w mediach społecznościowych youtuberka Red Lipstick Monster przekazała, że otrzymała ponownie pozytywny wynik testu na koronawirusa. Całą relacje zamieściła w internecie, bo jak uważa, może to być wartościowe dla osób, które sceptycznie podchodzą do tematu wirusa SARS-CoV-2 lub po prostu chcieliby wiedzieć jak to jest.

Ewa Grzelakowska- Kostoglu przekazała jakie ma dolegliwości. Jak zaznaczyła, pierwsze zakażenie przeszła bezobjawowo w październiku. Teraz odczuwa objawy podobne do przeziębienia. Towarzyszy jej m.in. nieustające 37 stopni temperatury, jest mocno osłabiona i odczuwa kłucie w klatce piersiowej. Tłumaczy, że zdarzają się też jej ataki paniki.

Jej zdaniem do ponownego zakażenia doszło ze względu na to, że jej organizm jest niewystarczająco silny, a poziom przeciwciał był na tyle niski, że nie zapewniał żadnej ochrony. Zaznaczyła, że wie od kogo się zaraziła, jednak ta osoba nie miała wtedy żadnych oznak choroby. Dlatego należy szczególnie uważać podczas spotkań i zadbać o odpowiednie warunki sanitarne.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE