Duże zmiany w paczkomatach! Będzie łatwiej nadać paczkę

Nadchodzą duże zmiany dotyczące nadawania paczek. InPost postanowił zwiększyć wygodę klientów i od teraz przesyłki będzie można nadawać bezpośrednio z aplikacji, bez konieczności drukowania etykiet. 

Fot. Kraków w Pigułce

InPost postanowił wyjść na przeciw swoim klientom i zaproponował zmiany, które wielu osobom pozwolą oszczędzić czas, a także środowisko. Od teraz nie będzie konieczne drukowanie etykiet, które do tej pory przyklejało się na paczkę, przed włożeniem jej do paczkomatu. Wystarczy będzie nadać przesyłkę bezpośrednio z aplikacji i dostarczyć do najbliższego paczkomatu. Aplikację InPost Mobile skanuje się przy paczkomacie i wtedy otworzy się odpowiednia skrytka.

Aby skorzystać z tej opcji wystarczy kliknąć opcję „nadaj” w aplikacji, a następnie podać adres paczkomatu lub miejsca, do którego paczka ma trafić. Opłacić przesyłkę będzie można za pomocą BLIK, który w tej chwili jest jedyną obsługiwaną formą płatności.

Prace nad tym udogodnieniem trwały prawie rok, ale widać- było warto. Pod informacją o nowościach od InPost pojawiło się mnóstwo komentarzy pochwalających nowy pomysł. Póki co opcja nadania paczki bez konieczności posiadania etykiety możliwa jest w niektórych lokalizacjach, ale już wkrótce usługa będzie dostępna w całej Polsce.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE