Szpital Uniwersytecki wraca do normalnej pracy! I to w wielkim stylu!

Na tę chwilę czekali bardzo długo. Dyrekcja, lekarze, pielęgniarki no i sami pacjenci. Obostrzenia sanitarne nadal obowiązują, ale jak informuje sam Szpital Uniwersytecki, powracają do normalnego funkcjonowania. 

fot. Facebook/SU w Krakowie

Jak poinformował na swoim profilu Szpital Uniwersytecki, wracają w końcu do normalnego funkcjonowania. Dodają, że wracają w wielkim stylu!

Obostrzenia sanitarne nadal obowiązują w Szpitalu Uniwersyteckim w Prokocimiu, ale jak ogłosił na swoim profilu szpital, „powracamy powoli do normalnej pracy i operowania.”

fot. Facebook/SU w Krakowie

Z informacji bije wielka radość bo szpital od razu pochwalił się sukcesem udanej operacji usunięcia nowotworu wątroby u młodej pacjentki. We wpisie, który zamieścił szpital czytamy:

„Od razu w wielkim stylu, bo za nami pierwsza – po przerwie spowodowanej Covid-19 – operacja z użyciem robota chirurgicznego w Nowej Siedzibie w Prokocimiu. Wykorzystując nowoczesną technologię, zespół chirurgów kierowany przez prof. dr hab. med. Piotra Richtera usunął nowotwór wątroby u młodej Pacjentki. Gratulujemy!”

fot. Facebook/SU w Krakowie

Czekamy na kolejne dobre wieści z tego i innych szpitali!

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE