Uwaga na utrudnienia! Banki zapowiadają problemy techniczne!

Banki ostrzegają przed ograniczonym dostępem do bankowości internetowej i problemach z płatnościami kartą w sieci. Problemy będą mieli klienci mBanku, ING Banku Śląskiego czy BNP Paribas. 

Fot. Kraków w Pigułce

W ciągu najbliższych kilku dni część banków zapowiedziała problemy w dostępności usług. mBank napisał w swoim komunikacie, że w dniu jutrzejszym, czyli 20 grudnia, klienci nie skorzystają z usługi eMakler. Przerwa w dostępie będzie miała miejsce pomiędzy godziną 18:00 a 20:00.

Inny problem pojawi się u klientów ING Banku Śląskiego, który przekazał, że z soboty na niedzielę (z 19 na 20 grudnia 2020 roku) będą trwały prace serwisowe. Utrudnienia mają pojawić się przy korzystaniu z funkcji kart w Moim ING i ING Business. Nie będzie można między innymi zapłacić w internecie za pomocą 3DSecure, aktywować kart, zmieniać limitów transakcyjnych czy nadawać kodów PIN. Również problemy pojawią się podczas składanie wniosków o produkty np. o pożyczkę czy konto. Dodatkowo, jutro również planowane jest w godzinach 20:00-22:00 przeprowadzenie prac techniczno- serwisowych. W tym czasie niedostępny będzie moduł Makler w systemie bankowości online.

Utrudnienia wystąpią też w poniedziałek w BNP Paribas. Od 22:00 serwis www.bnpparibas.pl będzie niedostępny z powodu prac serwisowych.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE