Prezes Ruchu Narodowego z wirusem SARS-CoV-2! Wiadomo jak się czuje!

Kilkanaście minut temu prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformował, że jest zakażony wirusem SARS-CoV-2. Napisał jak wyglądały jego pierwsze objawy i jak się teraz czuje. 

Fot. Kraków w Pigułce

Robert Winnicki opublikował na Facebooku wpis, w którym potwierdził, że jest zakażony koronawirusem. Zaznaczył, że nie jest w jego naturze opisywanie swojego prywatnego życia, ale być może szczegółowa relacja dotycząca przebiegu choroby może komuś pomóc.

Prezes Ruchu Narodowego opisał jak wyglądały jego pierwsze dni po zakażeniu COVID-19. Zaczęło się od zwykłego kaszlu, w nocy doszły dodatkowe objawy przeziębienia. Miał między innymi gorączkę, ból głowy i mięśni, kaszel, był osłabiony. Bezskutecznie probował dodzwonić się do przychodni.

„Asystent pojechał i zarejestrował mnie na miejscu na teleporadę… za sześć dni. W związku z tym wydałem kilkaset złotych i zamówiłem test do domu. Przyjechał miły pan w kombinezonie, pobrał wymaz, po kilkunastu godzinach wynik: pozytywny.”
-napisał. Dodał też, że wtedy skontaktował się z doktorem Włodzimierzem Bodnarem, który przeprowadził z nim wywiad lekarski, a następnie przepisał lek oparty na amantadynie, który stosuje już 3 dzień.
„Nie wiem czy choroba ustępuje ale odnoszę wrażenie, że co najmniej się nie rozwija. Objawy, które miałem w czasie pierwszej doby znam – nieraz w swoim życiu przechodziłem grypę, ale nie pamiętam takiego ich nasilenia. W porównaniu z tym moje obecne samopoczucie jest całkiem niezłe. Dziś nawet kaszel rzadszy niż wczoraj i przedwczoraj. O niczym nie przesądzam, po prostu dzielę się z Państwem swoimi aktualnymi obserwacjami. Dla porządku dodam, że mam 35 lat i nie stwierdzono u mnie żadnych, ciężkich, przewlekłych chorób. Mam znajomych w podobnym wieku i kondycji, którzy przechodzili covid dużo ciężej niż ja, odpukać, do tej pory.
Nie będę prowadził publicznego dziennika choroby ale zdam jeszcze sprawę z tego jak wygląda jej przebieg w moim przypadku na dalszym etapie.”
-zakończył relację.
Robert Winnicki jest założycielem i prezesem Ruchu Narodowego, a także współtwórcą i wieloletnim inicjatorem Marszu Niepodległości. W marcu 2019 roku przystąpił do koła poselskiego Konfederacja, a następnie został jednym z liderów federacyjnej partii Konfederacja Wolność i Niepodległość.
Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE