Znana sieć odzieżowa wycofuje się z Polski!

Jak informuje Money.pl, marka Promod wycofuje się w Polski. Jak się jednak okazuje, znikną jedynie sklepy stacjonarne. Wciąż będzie można kupić produkty online.

Fot. Pixabay

Portal Money.pl przekazał, że francuska marka Promod znika z Polski. Wszystkie sklepy znajdujące się w Polsce mają zniknąć w 2021 roku. Nie wiadomo jednak kiedy dokładnie to się stanie. Nie wiedzą tego nawet pracownicy sklepu, którzy w rozmowie z portalem przekazali swoje obawy.

„Nie wiemy tak naprawdę, do kiedy będziemy pracować. Wiemy tylko, że Promod się z Polski wycofuje, ma skupić się na rynku francuskim”

-mówi jedna z osób pracujących w sklepie. Dobrą informacją dla klientów jest fakt, że sklep nie zniknie całkowicie. Wciąż będzie można zaopatrywać się w ubrania przez internet.

W Polsce Promod pojawił się ponad 20 lat temu.  W tej chwili istnieje tu około 15 sklepów, w których zatrudnionych jest ponad sto osób. Do tej pory zamknięto już trzy placówki, a do końca roku mają zostać zlikwidowanych kilka kolejnych.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]