Polski skoczek narciarski z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19!

Niemiecki sanepid chwilę przed startem Turnieju Czterech Skoczni poinformował i potwierdzonym pozytywnym wyniku testu na COVID-19 polskiego skoczka Klemensa Murańka. Mężczyzna zabrał głos w mediach społecznościowych. 

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

Przed rozpoczęciem Turnieju Czterech Skoczni niemiecki sanepid ogłosił informację, że wśród polskich reprezentantów potwierdzono jeden przypadek zakażenia koronawirusem. Pozytywny wynik testu okazał się mieć Klemens Murańka. Został odizolowany od reszty grupy i czeka na dalsze wytyczne od sanepidu. Pozostali skoczkowie są zdrowi.

Klemens Murańka sam zabrał głos w sprawie zakażenia. Również potwierdził tę informację i dodał, że czuje się dobrze, a chorobę przechodzi bezobjawowo. Zaznaczył, że jest mu bardzo przykro.

Dziś o 14:30 rozpoczną się pierwsze treningi, a kwalifikacje mają mieć  miejsce od godziny 16:30. Na jutro zaplanowana jest rywalizacja na godzinę 16:30, którą poprzedzi seria próbna.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]