Ryaniar odwołuje styczniowe loty. Z planu znika wiele kierunków

Do 3 stycznia obowiązuje zakaz lotów z i do Wielkiej Brytanii na mocy przepisów rządowych Unii Europejskiej. To jednak nie koniec anulowanych lotów bo sam przewoźnik wprowadza w styczniu ostre cięcia siatki połączeń.

fot. Pixabay

Jak informuje portal pasazer.com większość lotów z Polski obsługiwana przez irlandzkiego przewoźnika Ryanair została odwołana do końca stycznia 2021 r.

Z Krakowa w styczniu nie polecimy m.in. do East Midlands, Glasgow, Rzymu i Bergamo. Inne kierunki zostały znacznie zredukowane.

„Z systemu rezerwacyjnego Ryanaira wynika, że przewoźnik zawiesi wykonywanie połączeń na większości tras z polskich portów lotniczych. Kilka dni po Nowym Roku przewoźnik planuje zawieszenie większości tras na okres trzech tygodni. Szykuje się powtórka z listopadowego scenariusza, kiedy to linie masowo odwoływały swoje loty, a porty lotniczne notowały spadki ruchu pasażerskiego sięgające 95 proc” – informuje pasazer.com.

Również do East Midlands i Rzymu nie polecimy z podwarszawskiego Modlina. Odwołane zostały także loty do Leeds i Manchesteru.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]