Sylwester 2020. Do której godziny zrobimy zakupy?

Wielkimi krokami zbliża się sylwester. W związku z tym inaczej będą funkcjonować tego dnia placówki handlowe. Większość będzie czynna do godziny 18:00 lub 19:00. Warto też pamiętać, że w Nowy Rok i w niedzielę 3 stycznia wszystkie sklepy będą również zamknięte.

Fot. Shutterstock

Coraz mniej czasu zostało, aby przygotować się do zbliżającego się sylwestra. Co prawda w tym roku noc sylwestrowa będzie wyglądać zupełnie inaczej niż dotychczas, ale i tak większość Polaków planuje spotkania w gronie najbliższych. Warto jednak pamiętać, że sklepy będą tego dnia otwarte krócej.

Największe sieci handlowe będą czynne w większości do godziny 18:00. Tak będzie w przypadku sklepów Tesco, Auchan, Netto czy Aldi. Sieć Carrefour również będzie czynna do 18:00, jednak będą dwa wyjątki. W warszawskich centrach handlowych Sadyba Best Mall i Złote Tarasy z oferty sklepów będzie można skorzystać do godziny 17:00. Biedronka, Lidl, Dino i Kaufland 31 grudnia będą czynne do 19:00.

Warto też pamiętać, że 1 stycznia sklepy będą nieczynne. Wyjątkiem są placówki, w których za ladą stanie właściciel. Zakaz handlu obowiązuje również w niedzielę, 3 stycznia. Z zakazu wyłączone są stacje paliw, kwiaciarnie, apteki czy sklepy z prasą.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]