Czy dziś obowiązują godziny dla seniorów?

Wiele osób zastanawia się czy dziś obowiązują godziny dla seniorów. Wszystko ze względu na to, że w dniu dzisiejszym, podobnie jak w wigilię, sklepy są czynne krócej.

W wigilię ze względu na to, że sklepy były czynne w większości do godziny 14:00, zostały wyjątkowo zniesione godziny dla seniorów, obowiązujące od 10:00 do 12:00. Jak to wygląda dziś?

W sylwestra sklepy również są zamykane nieco wcześniej. Większość będzie czynna do godziny 18:00 lub 19:00. Jak się jednak okazuje, dziś godziny dla seniorów obowiązują. Oznacza to, że od teraz do godziny 12:00 w sklepach mogą przebywać jedynie osoby powyżej 60 roku życia.

Godziny dla seniorów zostały wprowadzone przez rząd w celu zmniejszenia ruchu w placówkach handlowych. Temat jednak wciąż wzbudza wiele kontrowersji, bo często jest tak, że w tych godzinach nikt nie pojawia się w sklepach, a po godzinie 12:00 są duże tłumy. Również młodsi klienci często skarżą się, że seniorzy pomimo wyznaczonych dla nich godzin, pojawiają się w sklepach najczęściej w późniejszym lub wcześniejszym czasie, nie korzystając ze swoich przywilejów.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]