Miller i Janda już po szczepieniach. Internauci oburzeni. „To jest kraj dla bogatych i wpływowych”

Leszek Miller i Krystyna Janda poinformowali w mediach społecznościowych, że już zostali zaszczepieni przeciw COVID-19.  Dostali szczepionkę przed lekarzami czekającymi w kolejce. Obecnie trwają szczepienia grupy „zero”, czyli personelu medycznego.

„To najlepszy sposób, aby rozstrzygnąć wątpliwość: „szczepić się czy nie szczepić” – napisał na Twitterze były premier Leszek Miller do wpisu dołączył zdjęcie potwierdzające, że zaszczepił się przeciw COVID-19.

„Tak jestem jedną z osób zaszczepionych i jestem z tego powodu szczęśliwa i czuję się świetnie. Dziękuję za tę możliwość bo jestem w grupie ryzyka” – napisała  się na swoim Facebooku Krystyna Janda

Na wpis aktorki zareagował aktywista Jan Śpiewak:

„Krystyna Janda zaszczepiła się poza kolejnością. To samo Leszek Miller. Przed medykami, którzy na codzień ryzykują dla nas życie. To jest kraj dla bogatych i wpływowych. Reszta ma z****lać za miskę ryżu, składać się na prywatne teatry i pensje europosłów”.’

Pod wpisem aktywisty wylała się fala komentarzy. Internauci podają przykłady szczepień poza kolejnością, ale są też tacy, którzy twierdzą, że to dobrze, że osoby znane dały przykład.

 

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE