Szczepienie Jandy i Millera to akcja specjalna? „Będą promować w Polsce ideę szczepień”

Na stronie WUM możemy przeczytać o akcji specjalnej, w której zaszczepieni zostaną ludzie kultury by promować szczepienia w Polsce. Nie wiadomo, czy aktorka i polityk zostali zaszczepieni właśnie tam, jednak link z profilu aktorki prowadzi właśnie do WUM. 

Fot. Pixabay

„Tak jestem jedną z osób zaszczepionych w ramach propagowania szczepień. Jestem królikiem i jestem z tego powodu szczęśliwa i czuję się świetnie. Dziękuję za tę możliwość bo jestem w grupie ryzyka. Krystyna Janda” – napisała Krystyna Janda, a jej wpis spotkał się z falą krytyki: https://warszawawpigulce.pl/fala-oburzenia-pod-postem-krystyny-jandy-o-szczepieniu-a-nie-wstyd-pani/

„Trwająca w WUM akcja szczepień została już odnotowana w licznych mediach. 450 szczepień Agencja Rezerw Materiałowych przekazała do CM WUM jako dodatkową pulę dawek, odrębną od puli szczepionek przeznaczonych dla etapu zerowego akcji.

Dzięki temu szczepienia rozpoczęto jeszcze w tym roku. Pomimo zrozumienia dla korzyści ze szczepień przeciw COVID-19 wiele osób wyraża obawy co do jej bezpieczeństwa. Tym większą rolę odgrywa udział naszej społeczności w promowaniu szczepień poprzez udział w tej akcji. Zgodnie z sugestią NFZ szczepieniami w dniu dzisiejszym objęto też szereg osób ze świata kultury m.in. aktorów, kompozytorów, reżyserów, którzy będą promować w Polsce ideę szczepień przeciw COVID-19.” – czytamy we wpisie na stronie WUM.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]