Kolejni celebryci zaszczepieni w WUM! Wiadomo kto dostał szczepionkę

Jak poinformował Polsat News na liście zaszczepionych przez WUM osób nie brakuje innych znanych nazwisk.

Fot. Shutterstock

Jak zdołała się dowiedzieć stacja Krystyna Janda i Leszek Miller nie byli jedynymi znanymi osobami zaszczepionymi w WUM. Na liście zaszczepionych są też m.in. Krzysztof Zborowski i Krzysztof Materna. Przyjęcie szczepionki potwierdziła też Maria Seweryn.

Leszek Miller i Krystyna Janda poinformowali w mediach społecznościowych, że już zostali zaszczepieni przeciw COVID-19. Pod wpisami zarówno ich, jak i aktywisty Jana Śpiewaka, który poinformował o sprawie wylała się fala komentarzy. Internauci podają przykłady szczepień poza kolejnością i krytykują, ale są też tacy, którzy twierdzą, że to dobrze, że osoby znane dały przykład.

Na sprawę zareagował też już Minister Zdrowia, który powiedział, że jest to niedopuszczalne i zlecił kontrolę. „W ciągu ostatnich dni dopuściliśmy się wyjątków takich, że mogły być szczepione osoby spoza kolejki, ale ten wyjątek został bardzo konkretnie sprecyzowany” – dodał Adam Niedzielski.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]