Dyrektor Centrum Informacyjnego Rządu ujawnia, kto miał promować szczepienia!

„Żadna z osób szczepionych wbrew zasadom na WUM nie uczestniczy w akcji promocji szczepień, nie było też nigdy takich planów.” – napisał Tomasz Matynia Dyrektor Centrum Informacyjnego Rządu na twitterze.


„Nasi ambasadorowie, m. in. Cezary Pazura i p. Banasiukowie czekają na swój etap, tak jak miliony Polaków.” – dodaje Matynia.

„Agencja Rezerw Materiałowych przekazała do CM WUM 450 dodatkowych dawek szczepień – niezależnie od puli przeznaczonych dla etapu zerowego akcji – które musiały być wykorzystane jeszcze w tym roku. Z puli dodatkowych dawek zaszczepionych zostało 300 pracowników szpitali WUM oraz grupa 150 osób obejmująca rodziny pracowników, pacjentów będących pod opieką szpitali i placówek WUM, w tym znane postaci kultury i sztuki (18 osób), które zgodziły się zostać ambasadorami powszechnej akcji szczepień.” – czytamy na stronie WUM.

Tymczasem ARM twierdzi coś innego:

Agencja Rezerw Materiałowych: Nie było żadnej dodatkowej puli. „Informacja podawana przez WUM jest nieprawdziwa”

 

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]