Karambol na Zakopiance. Zderzyło się 10 aut

Na drodze krajowej nr 7 w Gaju doszło do karambolu w którym udział wzięło 10 pojazdów. Trudne warunki na drogach spowodowane były śliską nawierzchnią oraz gęstą mgłą. Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 17. 

fot. Powiat Krakowski 112

Jak podaje RMF FM w wyniku karambolu droga była zablokowana przez ok. trzech godzin. Na szczęście nie było osób poszkodowanych.

Zator utworzył się pomiędzy Nowym Targiem a Skomielną Białą. Kierowcy mieli problem z przejazdem w obu kierunkach. Po godzinie służby odblokowały jeden pas ruchu, ale w tym czasie utworzył się już gigantyczny korek, który bardzo powoli się rozładowywał.

fot. Powiat Krakowski 112

Do karambolu doszło w wyniku utraty panowania nad samochodem osobowym przez obywatelkę Ukrainy. Jak podaje stacja, kobieta wjechała pomiędzy dwa pasy ruchu uszkadzając przy tym 9 innych pojazdów.

Ponad 3 kilometrowy korek utworzył się również między Myślenicami a Krakowem. Droga przez niemal 3 godziny była zablokowana. W wyniku karambolu na szczęście żadna osoba nie doznała poważnych obrażeń.

fot. Powiat Krakowski 112

 

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]