Pogrzeb Marka ”Krzykacza” Pawłowskiego. Jego syn zwraca się do fanów

Marek ”Krzykacz” Pawłowski, gwiazda programu Złomowisko, zmarł niespodziewanie w sylwestra. Przyjaciele mężczyzny zwrócili się z prośbą do jego fanów. 


„Witamy, założycielem zbiórki jest grupa przyjaciół Marka i Edka z programu złomowisko.pl Ta sama grupa ludzi która zrobiła zbiórkę na protezę. Założyliśmy profil dla Asi, czyli żony Marka by zebrane pieniądze trafiły bezpośrednio do rodziny. To kilka słów wstępu.

Wszyscy znamy Marka Krzykacza Pawłowskiego był to wielki człowiek nie tylko swoją posturą ale także z wielkim sercem. Nigdy nie odmawiał pomocy potrzebującym. Nigdy nie było takiej sytuacji by powiedział „nie pojadę” „nie mam czasu”. Nie ważne w jaka stronę kraju, on zawsze był. Mimo, że w domu nigdy się nie przelewało pomagał innym w potrzebie. Wraz z odejściem Marka z tego świata odeszło również utrzymanie dla rodziny. Janusz czyli syn jest już dorosły i zostaje głową rodziny, wierzymy że uda mu się zbudować szczęśliwy dom, zaopiekuje się mamą i bratem. Ale życie nie jest tak kolorowe jakby się wydawało. Gdy już emocje opadną pozostają tylko bieżące wydatki i zobowiązania. Głównym celem zbiórki jest zakup pomnika takiego na jaki zasłużył Marek, za pozostała sumę rodzina mogła by spłacić zobowiązania które do tej pory pokrywał nasz przyjaciel. Liczymy na dobre serca fanów Krzykacza. Pamiętajmy dobro wraca!” – czytamy w opisie zbiórki:

https://zrzutka.pl/cucdpz

 

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]