Kino Kijów w dramatycznej sytuacji. Ruszyła licytacja

Kino Kijów znalazło się w dramatycznej sytuacji. Z powodu obostrzeń kino przestało zarabiać. By uchronić się przed zamknięciem, właściciele zdecydowali się na sprzedaż cennych pamiątek, plakatów, taśm filmowych a nawet foteli. Dla miłośników filmu i kina to może być cenna pamiątka, dla kina – ratunek.

fot. By Zygmunt Put – Praca własna, CC BY-SA 4.0/Wikipedia

Kino Kijów znalazło się w trudnej sytuacji finansowej. Wprowadzone i przedłużające się obostrzenia sprawiły, że wystawić cenne pamiątki na licytację.

Na profilu kina przeczytamy zachętę a jednocześnie apel o pomoc. Na licytację wystawiane będą filmowe pamiątki, plakaty, taśmy projekcyjne a nawet oryginalne kinowe fotele. Dla miłośników kina i filmu to nie lada gratka a dla kina być może wielki ratunek.

fot. Kino Kijów

Licytacje już ruszyły na portalu allegro.pl a przedstawiciele kina wierzą, że wielu widzów od dawna marzyło o takich oryginalnych pamiątkach i chętnie do licytacji przystąpią.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]