Zakopianka stoi, samochody w rowach. Zobacz kogo zaskoczyła zima tym razem

Opady śniegu z ostatniej doby dają się we znaki wszystkim kierowcom. Po mieście wprawdzie krążą solarki, ale jeździ się zdecydowanie wolniej. Największy dramat kierowcy przeżywają na dojazdówkach i drogach poza miastem. 

fot. Małopolskie Drogi

Wypadnięcie z trasy do przydrożnego rowu to dzisiaj bardzo częsty widok. W Palczowicach w powiecie oświęcimskim taką sytuację zaliczył tir wiozący węgiel.

Jak informuje serwis Małopolskie Drogi kierowca zachował spokój i w oczekiwaniu na przyjazd służb spokojnie spożywał posiłek.

fot. Małopolskie Drogi

W Kalwarii Zebrzydowskiej doszło do zdarzenia drogowego w wyniku którego dwa samochody wylądowały w rowie. Kierowca busa i osobówki czekali na przyjazd służb. Ruch na ul. św. Floriana odbywał się wahadłowo.

Tymczasem na Zakopiance tiry mają problem z wyjazdem pod górę w Klikuszowej przez co już za Nowym Targiem utworzył się wielki korek w kierunku Krakowa.

Warunki na drogach są dziś bardzo trudne i spodziewać się możemy dalszych opadów śniegu. Zachowajcie ostrożność, zwłaszcza na wyjazdówkach.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]