Córka prezydenta nie jest już jego doradczynią!

Kinga Duda nie jest już doradczynią prezydenta Andrzeja Dudy. Informację potwierdził w rozmowie z PAP rzecznik prezydenta, Błażej Spychalski. 

Jakiś czas temu ze strony prezydenta zniknął biogram Kingi Dudy, która w sierpniu ubiegłego roku została powołana na stanowisko doradczyni społecznej Andrzeja Dudy. Jak się okazuje, córka prezydenta nie sprawuje już tej funkcji. Dlaczego?

Informację potwierdziła w rozmowie z Onetem Zofia Romaszewska, doradczyni Andrzeja Dudy. Również potwierdził to rzecznik prezydenta. Przekazał on Polskiej Agencji Prasowej, że Kinga Duda nie piastuje już żadnego stanowiska w rządzie, a ma to związek z jej nowym etapem życia zawodowego.

Osoba, która pełni funkcję doradcy społecznego prezydenta nie pobiera żadnego wynagrodzenia. Kinga Duda także nie dostawała wypłaty. Nie wiadomo na czym dokładnie chce się teraz skupić zawodowo córka Andrzeja Dudy.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]