Trudne warunki na drogach. Autobusy mają problem z wyjazdem

Miniona noc przyniosła nam kolejne spore opady śniegu. Na drogach panują trudne warunki spowodowane śliską nawierzchnią oraz zalegającym błotem pośniegowym. MPK informuje o kolejnych zmianach tras autobusów. 

Fot. Kraków w Pigułce

Poranek w Krakowie do najłatwiejszych nie należy. Obfity śnieg i utrzymująca się temperatura na poziomie -2 st. C. sprawiają, że na drogach jest niebezpiecznie.

MPK informuje, że coraz więcej autobusów ma problem z wyjazdem na trasę, niektóre linie z powodu śliskiej nawierzchni omijają punkty stromych wzniesień.

Linia nr 278 kursuje od rana z pominięciem Radwanowic.

Pierwsze kursy linii 225 jechały po trasie linii 215, ale jak informuje MPK linia 225 powróciła już na swój normalny kurs.

Korki tworzą się nie tylko w mieście ale głównie na wylotówkach z Krakowa. Coraz trudniejsze warunki są na Zakopiance, zwłaszcza w rejonach górskich. Najgorzej jest od Głogoczowa w stronę Zakopanego.

Jak informuje serwis DK52info do wypadku doszło w Przytkowicach. Z drogi wypadł samochód osobowy i leży na boku.

O wszelkich utrudnieniach będziemy informować na bieżąco. Czekamy również na Wasze doniesienia i zdjęcia z sytuacji na drogach.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]