Brutalne morderstwo 13-latki wstrząsnęło całą Polską. Są wyniki sekcji zwłok

Zabójstwo 13-latki z Bytomia poruszyło cała Polskę, która udostępniała post i szukała zaginionej. Teraz są wyniki sekcji zwłok, które nie pozostawią żadnej wątpliwości.

Fot. Kraków w Pigułce

13-latkę poszukiwała cała Polska. Były nawet domysły, że mogła wyjechać i znajduje się gdzieś na terenie Polski. W social media pod apelami o wsparciu poszukiwań padały teorie, że dziewczynka można znajdować się gdzieś na terenie Katowic, Warszawy czy Krakowa. Niestety prawda okazała się brutalniejsza.

Na terenie nieużytków odkryto ciało nastolatki. Miała na ciele wiele ran kłutych. Ostatecznie sekcja wykazała, że bezpośrednią przyczyną śmierci była rana kłuta serca. Oprócz tego na ciele ujawniono liczne rany kłute okolic klatki piersiowej, brzucha i gardła. Nastolatka była w ciąży.

Za zabójstwem dziewczynki stał jej bliski znajomy. Chłopak przyznał się do winy. Przed zabójstwem doszło dzień przed jego 15 urodzinami. Na razie trafił do schroniska dla nieletnich. W przyszłości może pójść do zakładu poprawczego.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]