Magda Gessler odcina się od tej decyzji

Po 17 stycznia wielu przedsiębiorców z Podhala zapowiada ponowne otwarcie swoich biznesów takich jak restauracje, puby, hotele. Wśród wielu lokali, które mają zostać otwarte jest również restauracja „Schronisko Smaków Magdy Gessler.”

Fot. Pixabay

Jak informuje Magda Gessler na swoim profilu, to decyzja biznesowa franczyzobiorcy Schroniska Smaków.

Od poniedziałku wiele lokali ma wznowić swoją działalność. Schronisko Smaków jest jedną z nich, co właściciele lokalu i franczyzy ogłosili z radością na swoim profilu.

Restauratorka odcina się jednak o tego i nie zgadza się z podjętą decyzją o ponownym otwarciu lokalu w Bukowinie Tatrzańskiej. Przyznaje również, że nikt nie pytał jej o zdanie.

„Nie zgadzam się z postanowieniem Łukasza Zadylaka franczyzobiorcy Schroniska Smaków prowadzonego przez spółkę Tatry Wysokie . Jest to jeszcze jedna jego samowola. Wszystkie decyzje biznesowe należą do Pana Zadylaka i to on za nie odpowiada.” – napisała Magda Gessler na swoim profilu.

Dodała na końcu, że „Każdy restaurator jest właścicielem swoich koncepcji na restauracje i na życie . Każdy niech działa według własnego sumienia i potrzeb.”

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE