Jerzy Brzęczek przestaje pełnić obowiązki trenera Polski!

Polski Związek Piłki Nożnej przekazał właśnie, że Jerzy Brzęczek przestaje pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Póki co nie wiadomo co jest powodem decyzji, a także kto go zastąpi.

Fot. Kraków w Pigułce

W oficjalnym komunikacie, PZPN poinformowało, że Jerzy Brzęczek 18 stycznia przestał pełnić rolę trenera reprezentacji narodowej w piłce nożnej. Nie podano póki co informacji, kto go zastąpi, ani co było powodem decyzji. W najbliższy czwartek, 21 stycznia ma odbyć się konferencja prasowa z udziałem Zbigniewa Bońka. Wtedy najprawdopodobniej poznamy szczegóły zakończenia współpracy i dalsze postanowienia PZPN.

 

Na Twitterze pojawiło się wiele słów podziękowań i wsparcia, między innymi od Stanisława Staszewskiego czy Janusza Piechocińskiego.

Jerzy Brzęczek pełnił funkcję selekcjonera od lipca 2018 roku, po tym jak Adam Nawałka zrezygnował ze stanowiska. Udało mu się nawet wywalczyć awans na Mistrzostwa Europy, jednak ze względu na pandemię COVID-19, zostały one przełożone na rok 2021.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]