Przykra informacja ze świata sportu. W wieku 37 lat zmarł były siatkarz

W wieku zaledwie 37 lat zmarł były polski siatkarz, Roman Gulczyński. Informację przekazał jeden z klubów, w których grał „Gulczas”. W swojej karierze występował na pozycji atakującego. 

Fot. Pixabay

W niedzielę w bardzo młodym wieku, bo zaledwie 37 lat, zmarł polski siatkarz Roman Gulczyński. Informację o jego śmierci przekazał klub eWinner Gwardia Wrocław. Kilka dni wcześniej wybrał się ze znajomymi w góry. Tam przebywał na terenie Śnieżnickiego Parku Narodowego. Odszedł nagle, we śnie. Nie jest póki co znana przyczyna śmierci sportowca.

Znajomi siatkarza z niedowierzaniem przyjęli informację o jego śmierci. Mężczyzna prowadził zdrowy tryb życia. Jak wspomina trener Gwardii, Gulczyński był okazem zdrowia i bardzo o siebie dbał. Koledzy również nie kryją  łez, mówiąc, że odszedł znakomity sportowiec i człowiek.

Roman Gulczyński w trakcie kariery sportowej występował na pozycji atakującego. Występował na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce oraz w klubach I ligi siatkarzy, miał trzy mistrzostwa Polski juniorów. Przygodę z siatkówką rozpoczął w 1996 roku, w Płomieniu Sosnowiec. W późniejszych latach grał z takimi klubami jak AZS Częstochowa, Wanda Kraków, Cuprum Lublin czy Gwardia Wrocław.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]