Wyglądało to na wybitą szybę. Mieszkanka nagłaśnia sprawę

Można to nazwać porannym szokiem, bo czegoś w tym rodzaju doznała mieszkanka os. Na Kozłówce zmierzając rano do swojego samochodu. Jak sama przyznaje myślała, że ktoś wybił jej boczną szybę. Sprawy potoczyły się jednak inaczej. 

fot. Facebook/Nasz Kozłówek

Jak sytuację opisuje mieszkanka os. Na Kozłówce na początku myślała, że szyba w aucie jest wybita.

Stało się jednak inaczej. Noc zapowiadała się śnieżna a szyba w aucie była opuszczona do połowy. Ktoś jednak zatroszczył się by nie napadało do środka i zabezpieczył okno czarną folią.

Takie sytuacje napawają wiarą i radością. Mieszkanka chce pozostać anonimowa, jednak prosiła o udostępnianie posta przesyłając swoją historię portalowi Nasz Kozłówek.

„Dzień dobry, wczoraj ok.godziny 14:30 podeszłam do auta zaparkowanego na ul. Facimiech tuż pod ComCom Zone basenem i zobaczyłam że przednia szyba od strony pasażera jest zaklejona czarnym wielkim workiem na śmieci, myślałam ze ktoś nam wybił szybę ….. ale nie było nigdzie szkła. Odpaliłam samochód i spróbowałam zamknąć okno i …. szyba jak gdyby nigdy nic wyjechała z drzwi i się zamknęła ( wyglada na to ze mój mąż zostawił ją otwartą) i tu moja prośba o udostępnienie tego posta bo bardzo bym chciała podziękować TEJ DOBREJ OSOBIE, która widząc otwartą szybę porostu nam ją zakleiła żeby śnieg nie napadał!” – opisała zaskakujący poranek kobieta.

Nam pozostaje tylko przyłączyć się do radości i życzyć więcej tak podnoszących na duchu sytuacji.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]